052-3114170

10 סיבות למה בניית אתרים בפטל

טכנולוגיה

בניית האתרים הוא תחום מתחדש ללא הרף הכולל שינויים טכנולוגיים רבים ובתדירות גבוה. בפרסום פטל מקפידים על שימוש במערכות ותוספים העדכניים ביותר. כל האתרים נבנים על פלטפורמה של wordpress ומשולב עם טכנולוגית הסליידרים rev slider.

ליווי אישי

פטל דוגלת בשילוב של הכרה של מעמיקה של הלקוח והכרת צרכיו, כחלק מהותי בהצלחת העבודה. כחלק מתהליך העבודה המשולבת נבנה מערכת יחסים אדיבה לצד הכוונת הלקוח להפקת מיטב חומרים, האינפורמטיביים והויזואלים. 

עיצוב בקו נקי

עיצוב האתר עשוי לקבוע את גורלו של האתר בהעברת המסר, בחותם התדמית וביכולתו למכור. אצלנו כל אתר נבנה עם עיצוב מותאם אישית לאופיו ומטרותיו. העיצוב הכללי מוקפד ומתאפיין בסגנון נקי להעברת מסר מיטבי.

מחיר

מחיר בניית אתר עשוי להיות מטעה. שכן יש כאלו שמציעים אתר ב1000 שח, אך פעמים רבות הלקוח לא באמת יקבל משהו שיענה על צרכיו. אצלינו האתרים מתומחרים בהתאם למורכבות האתר, היקף העבודה, וכמות הדפים. המחיר עצמו נקבע בצורה הוגנת ומכבדת. 

רספונסיביות

כל אתר נבנה בפטל בצורה מלאה מותאם למובייל. הרספונסיביות היא התאמה אוטומטית של התכנים לגודל המסך. במקרים מסויימים בהם יש צורך בדפים עם עיצוב ייעודי לגודל דף ספציפי, תתבצע התאמה קונקרטית. 

wordpress

בניית אתרים בוורדפרס, היא הטכניקה היעילה ביותר, והמקובלת ביותר בכל העולם. אתרים שנבנים בוורדפרס, מאופיינים בקוד פתוח, באפשרות עצומה של תוספים לאתר, ובתשתית הטובה ביותר לקידום אורגני או ממומן שיגיע בהמשך. בפטל מקפידים על בנייה בוורדפרס עם שימוש בתבניות מתקדמות לקבלת הבסיס הטוב ביותר לבניית האתר. 

UX/UI

חווית המשתמש (UX/UI) היא החלק המשפיע ביותר על יעילות  אתר והפקת מטרותיו. כשיש באתר חווית משתמש טובה, ניתן למדוד ביצועי מכירות מעולים, שיפור תדמית, והתמצאות קלה של הגולשים בכל חלקי האתר. בפרסום פטל, כל אתר נבנה עם שימת דגש על חווית המשתמש.

לוחות זמנים

בפרסום פטל מבינים את צרכיו של הלקוח והרגשתו. על כן אנו מודעים לחשיבות העלאת האתר בלוח זמנים מהיר. האתר נבנה על פי הסכם הקובע מראש את זמן העליה לאוויר, בהתאם לשת"פ של הלקוח ומסירת המידע הרלוונטי בזמן.

הכל במקום אחד

אנו מאמינים שאתר ברמה מעולה חייב להבנות תוך סנכרון מלא בין כל הפונקציות במשרד. על כן אצלינו כל מכלול הפעלות נבנות תחת קורת גג אחת. הגדרת המבנה, העיצוב, הגרפיקה, השיתוף של הלקוח, ואפילו בדיקת החוויה של הגולשים השונים. פטל זה בית, כבר אמרנו?

נגישות

כל האתרים שאנו בונים מגיעים עם לחצן המאפשר לגולשים צפיה מונגשת. ניתן לשנות בקלות את הגדרות הצפיה ולהתאים את האתר לליקויי ראיה.

בואו נחליף כמה מילים...

דילוג לתוכן